28 Październik 2019

24 młodych artystów wystąpiło w tegorocznym wielkim finale VII  Powiatowego Konkursu Piosenki, który odbył się w niedzielę, 28 października. Dzień wcześniej wszyscy skorzystali z warsztatów muzycznych, które poprowadziła Magdalena Durecka.

Areną muzycznych zmagań było Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie, a imprezę tradycyjnie już przygotował Wydział Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Kępnie.

Wyłonionych finalistów oceniało jury w składzie: Magdalena Durecka (polska piosenkarka i autorka tekstów piosenek. W 1993 została laureatką drugiej nagrody na XXX Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu), Izabela Frankowska-Grabarczyk oraz Yevhen Andruschak

Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kępnie wręczali zwycięzcom starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz Magdalena Durecka.

WYNIKI:

KAT. 6-9 lat: