13 Czerwiec 2019

W środę 12 czerwca br. w Domu Pomocy Społecznej w Rzetni odbył się festyn integracyjny zorganizowany pod hasłem „Wakacje na Hawajach".

W wydarzeniu obok podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Rzetni udział wzięli pensjonariusze z 10 innych ośrodków zlokalizowanych w południowej części naszego województwa.

Do wspólnej zabawy włączyli się również członkowie Zarządu Powiatu Kępińskiego: Robert Kieruzal, Alicja Śniegocka, Krystyna Możdżanowska, Marek Potarzycki oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka.

Festyn przygotowali wspólnie pracownicy domu pomocy oraz członkowie działającego przy tej jednostce Stowarzyszenia „Jesteśmy dla Ciebie”

Warto dodać, że przedsięwzięcie to było współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.