25 Luty 2021
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński, Wiecewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, Wicekurator Zbigniew Talaga, Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Gaweł, WOW NFZ Paweł Kurzak
W czwartek 25 lutego 2021 roku odbyła się Wideokonferencja Wojewody Wielkopolskiego ze Starostami i Prezydentami Miast.
Spotkanie dotyczyło w głównej mierze tematyki szczepienia przeciw COVID-19 w grupie nauczycieli, Funduszu Dróg Samorządowych, dodatkowych środków na wyposażenie, środków ochrony indywidualnej dla DPS oraz podsumowania dystrybucji przez WUW Poznań środków ochrony indywidualnej dla szkół.
Powiat Kępiński w trakcie wideokonferencji reprezentowała wicestarosta Alicja Śniegocka.