22 Wrzesień 2020
starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Rzetni Zbigniew Tomczyk.
Na zdjęciu podczas wideokonferencji: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Rzetni Zbigniew Tomczyk oraz Mirosław Lorenz - Kierownik Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kępnie
We wtorek 22 września odbyła się wiedeokonferecja poświęcona tematyce związanej                          z bezpieczeństwem w domach pomocy społecznej w związku z SARS-COV-2.

Na zaproszenie wojewody udział w konferencji wzięli: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta             Alicja Śniegocka, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Rzetni Zbigniew Tomczyk oraz Mirosław Lorenz - Kierownik Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego           w Kępnie.