14 Październik 2020
Starosta Kępiński podczas wideokonferencji z Wojewodą Wielkopolskim Łukaszem Mikołajczykiem
W środę 14 października 2020 roku Starosta Kępiński Robert Kieruzal uczestniczył                            w wideokonferencji Wojewody Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka dotyczącej aktualnej sytuacji związanej z COVID-19.

Na wideokonferencji w której uczestniczyli również dyrektorzy szpitali, szczegółowo omówiono sytuację epidemiczną oraz aktualne problemy występujące w szpitalach na terenie Województwa Wielkopolskiego.