• mapa strony
  • język migowy
  • BiP
adres
ul. Kościuszki 5, 63-600 Kępno
telefon
tel. +48 62 78 28 900, +48 62 78 28 905
e-mail
Strona główna Wydarzenia
21 Wrzesień 2021
kategoria:
Aktualności
 W rywalizacji sportowej powiatów Powiat Kępiński wywalczył piąte miejsce w klasyfikacji szkół ponadpodstawowych „Licealiada”.
W niedzielę 17 września w Mikorzynie (gm. Ślesin) odbyła się Wielkopolska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2021/2022 połączona z podsumowaniem współzawodnictwa sportowego za miniony rok szkolny. W XXII edycji rywalizacji o tytuł „Najbardziej usportowionej szkoły w Wielkopolsce” prowadzonej przez SZS Wielkopolska wysokie szóste miejsce zajęło Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra H.Sucharskiego w Kępnie. W imieniu szkoły wyróżnienie odebrali nauczyciele w.f. Edyta Rybczyńska i Dariusz Lemanik oraz uczniowie Aleksandra Polak, Martyna Rybczyńska i Eryk Ziomko.
W rywalizacji sportowej powiatów Powiat Kępiński wywalczył piąte miejsce w klasyfikacji szkół ponadpodstawowych „Licealiada”. Wyróżnienie w imieniu Starosty Kępińskiego odebrał Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki, który został przez wiceprezesa Rady Ministrów prof. Piotra Glińskiego odznaczony złotą odznaką „Za zasługi dla sportu”.
do góry