17 Grudzień 2018

Wicestarosta Alicja Śniegocka oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego - Jolanta Jędrecka uczestniczyły w Wigilii dla osób starszych i samotnych, przygotowanej przez młodzież ZSP Nr1 w Kępnie.

Wigilijne spotkanie w tej placówce jest już tradycją i odbywa się od 21 lat. Specjały na wigilijny stół przygotowuje sama młodzież, a osoby starsze i samotne bardzo chętnie w nim uczestniczą.

Wicestarosta Alicja Śniegocka złożyła wszystkim życzenia z okazji nadchodzących świąt.

- Jest nam niezmiernie miło gościć dzisiaj wśród tak wspaniałych ludzi - mówiła w swoim wystąpieniu. - Z okazji zbliżających się świąt składam najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, pogody ducha, radości zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej