18 Grudzień 2018

Bożonarodzeniowe spotkanie Gminy Baranów odbyło się w Domu Ludowym, w miejscowości Żurawiniec. Jednym z gości był starosta kępiński - Robert Kieruzal.

Do wigilijnego stołu zasiedli przedstawiciele wszystkich sołectw, mieszkańcy, oraz radni.

Życzenia w imieniu samorządu powiatowego złożył mieszkańcom Gminy Baranów starosta Robert Kieruzal.
- Wigilia to piękny czas. Boże Narodzenia to święta, które przypominają dzieciństwo, tak jak choinka i to co pod nią. Najważniejsza jednak była zawsze najbliższa rodzina.  Tak,  jak powiedziała pani wójt, wspominamy tych, których nie ma już wśród nas, bo to naprawdę szczególna sytuacja. Święta Bożego Narodzenia napawają też radością i optymizmem na to, co wydarzy się w nowym roku. Życzę Państwu przede wszystkim radości, o zdrowiu już nie wspomnę bo jest najważniejsze, ponieważ musimy dbać o siebie, abyśmy nie zawiedli swoich najbliższych i mogli zasiąść wspólnie przy wigilijnym stole  - mówił starosta.
Wigilijne spotkanie uświetniły jasełka przygotowane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łęce Mroczeńskiej.