23 Luty 2021
Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki.
Wtorkowa wizyta Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego była również okazją do zapoznania się z postępem prac przy budowie obwodnicy Kępna i Baranowa w ciągu drogi krajowej nr 11.

Wojewodzie towarzyszyli: Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki.