13 Marzec 2019

Starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka oraz członek Zarządu Powiatu Kępińskiego, Marek Potarzycki uczestniczyli na zaproszenie wójta Gminy Perzów - Danuty Froń w uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet,  Dnia Mężczyzny oraz Dnia Sołtysa.

Mieszkańcy gminy Perzów licznie zebrali się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.  Wśród zaproszonych gości obecni byli między innymi: sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju - Andżelika Możdżanowska, senator RP Łukasz Mikołajczyk.

Specjalnie dla Pań przygotowana została część artystyczna. Na scenie zaprezentowała się sekcja wokalna działająca przy GOK w Perzowie.  Męska część zespołu Perzowianie wykonała specjalnie skomponowany na ten wieczór utwór dla pań i sołtysów z Gminy Perzów. Gwiazdą wieczoru był Marco Bocchino, włoski wokalista obecnie mieszkający w Polsce.

fot. www.perzow.pl