23 Luty 2021
We wtorek 23 lutego z wizytą w Starostwie Powiatowym w Kępnie gościł wojewoda wielkopolski Michał Zieliński. Była to pierwsza wizyta wojewody po jego powołaniu w dniu 29 stycznia 2021 roku, przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Spotkanie było okazją do omówienia spraw związanych z rozwojem Powiatu Kępińskiego.
W spotkaniu z wojewodą udział wzięli starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka.