17 Maj 2018

Powiat Kępiński podjął współpracę w ramach realizacji projektu „Program wysokiej jakości staży dla studentów Wydziałów Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji oraz Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu” który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W efekcie podjętej współpracy studenci Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu  mieli możliwość podjęcia trzymiesięcznych staży podnoszących ich kompetencje zawodowe, interpersonalne oraz umiejętności praktycznego wykorzystania wiedzy akademickiej.

Obecnie prowadzone są przygotowania do realizacji kolejnej edycji staży. Celem ich organizacji jest udzielenie wsparcia pozwalającego na aktywne wejście na rynek pracy studentom Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w ramach kierunków: geodezja i kartografia, inżynieria środowiska, zootechnika.

w zał. Podziękowanie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

kategoria: Powiązane pliki [1]