25 Październik 2021
 Laureaci VIII Powiatowego Konkursu Piosenki
 Jury VIII Powiatowego Konkursu Piosenki
 Uczestnik VIII Powiatowego Konkursu Piosenki
 starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocją Powiatu Paweł Jeziorny
 Warsztaty wokalne z Jackiem Jędrzejakiem
W sobotę 23 października 2021 roku w sali CKU w Kępnie odbyły się warsztaty wokalne w których wzięli udział finaliści VIII Powiatowego Konkursu Piosenki.
Warsztaty poprowadził Jacek Jędrzejak–  basista, wokalista, autor tekstów i kompozytor, członek zespołów Big Cyc i Czarno-Czarni, wcześniej Rokosz. Twórca takich przebojów, jak „Makumba”, „Nogi”, „Berlin Zachodni”, czy piosenki „Nie choruj”, będącej motywem przewodnim serialu ,,Daleko od noszy”.
Uczestnicy warsztatów poznali różne gatunki muzyczne w ramach poszukiwania własnej stylistyki i sposobu wypowiedzi poprzez śpiew, pracowali nad świadomość ciała i prezentacji siebie na scenie, poznali metody pokonywaniem tremy i  technik pomagających w samoakceptacji, zapoznali się ze sposobami przygotowania do występów estradowych.
Zwieńczeniem warsztatów było wspólne wykonanie piosenki którą finaliści konkursu wcześniej skomponowali i napisali tekst.
W niedzielę 24 października w Sali CKU odbył się finał VIII Powiatowego Konkursu Piosenki w którym uczestniczyło 25 finalistów podzielonych na cztery kategorie wiekowe wyłonionych w drodze eliminacji które odbyły się w sobotę 16 października.
Zaproszeni goście Starosta Kępiński Robert Kieruzal i Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka wraz z Jackiem Jędrzejakiem oraz członkami jury Izabelą Wiśniewską i Yevhenem Andruschakiem wręczyli uczestnikom finału upominki i dyplomy, a laureatom cenne nagrody rzeczowe
Wyniki VIII Powiatowego Konkursu Piosenki:
Kategoria klasy I -  III
I miejsce - Oliwia Osada