26 Luty 2019

We wtorek, 26 lutego 2019 roku, w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie odbył się XX Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Publiczność wysłuchała  piosenek w wykonaniu młodych artystów wszystkich trzech szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kępińskiego. Oprócz Liceum Ogólnokształcącego Nr I zaprezentował się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie. Popisy wokalne i instrumentalne oceniało jury w składzie: Ewa Kowalczyk – dziennikarz muzyczny Radia ,,Sud”, lektor języka angielskiego, wokalistka, Dariusz Baranowski - przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Izabela Maciejewska - nauczycielka języka angielskiego w LO Nr I.

Decyzja jury:

I miejsce – Sara Kasprzak                    LO NR I

I miejsce – Hubert Ceglarek                 LO NR I

II miejsce – Joanna Majchrowska         ZSP nr 1

III miejsce – Kateryna Kochetova          ZSP nr 1

Wicestarosta Alicja Śniegocka wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcom nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kępnie, współorganizatora konkursu. Były to jak co roku talony pieniężne do wybranych sklepów.

Organizatorami konkursu były nauczycielki z Liceum Ogólnokształcącego Nr I - Małgorzata Kopacka i Izabela Maciejewska.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałą rozrywkę, a zwycięzcom gratulujemy.