21 Wrzesień 2020
Na zdjęciu: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz siostra Rafaela - dyrektor Przedszkola Sióstr Boromeuszek w Kępnie
Na zdjęciu: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka
Na zdjęciu: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz Teresa Michalska - Dyrektor Przedszkola "Kwiaty Polskie" w Bralinie
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka odwiedzili Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie oraz Przedszkole                  ,,Kwiaty Polskie” w Bralinie.

W imieniu samorządu powiatowego złożyli życzenia dla wszystkich przedszkolaków.                                          Dzieci otrzymały także zabawki.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został ustanowiony Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 13 września 2013 roku.                            Co roku w całej Polsce przedszkolaki świętują swój dzień. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ma swój hymn, który zna większość podopiecznych przedszkoli w Polsce.