04 Październik 2021
 "Za mundurem... Kępno sznurem"
 Ceremonia przekazania daru społeczności powiatu kępińskiego - szabli reprezentacyjnej dla Kompanii Honorowej KWP w Poznaniu
"Za mundurem... Kępno sznurem"
 Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych we Wrocławiu
 Kompania Honorowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu
W niedzielę 3 października Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka uczestniczyli w wydarzeniu organizowanym przez Stowarzyszeniem Nasz Bezpieczny Powiat Kępiński "Za mundurem... Kępno sznurem".
Stowarzyszenie w ramach tego wydarzenia zorganizowało na kępińskim rynku koncert orkiestr dętych z pokazem musztry paradnej Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Kompanii Honorowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego „ATUT”.
Uroczystości towarzyszyła ceremonia przekazania daru społeczności powiatu kępińskiego - szabli reprezentacyjnej dla Kompanii Honorowej KWP w Poznaniu. Szablę z rąk założyciela stowarzyszenia komendanta w stanie spoczynku insp. Krzysztofa Zimnego oraz starosty Roberta Kieruzala odebrał komendant KWP w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka.
Zadanie publiczne "Za mundurem... Kępno sznurem" jest współfinansowane ze środków Powiatu Kępińskiego.