03 Październik 2022
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
Komendant powiatowy Policji w Kępnie Mirosław Józefiak, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Krystyna Możdżanowska
Komendant Powiatowy Policji w Kępnie Mirosław Józefiak, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska, Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Krystyna Możdżanowska
Profesor Akademii Kaliskiej Andrzej Wojtyła
Podczas wydarzenia
Występ Chóru Powiatu Kępińskiego
Występ Chóru Powiatu Kępińskiego "Con Brio"
Podczas wydarzenia
Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska
 „Za mundurem...Kępno sznurem”

W niedzielę 2 października z inicjatywy Stowarzyszenia „Nasz Bezpieczny Powiat Kępiński” odbywała się druga edycja przeglądu orkiestr dętych organizowana pod hasłem „Za mundurem...Kępno sznurem”. Wydarzenie to wsparł Powiat Kępiński w ramach otwartego konkursu ofert.

Na płycie kępińskiego rynku wystąpiła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Orkiestra Wojskowa z Bytomia. Przegląd swoim występem uświetnił także Reprezentacyjny Chór Powiatu Kępińskiego "Con Brio" oraz tancerze z Uczniowskiego Klub Sportowy „Atut”, którzy zaprezentowali pokaz tańców narodowych.
Na wszystkich uczestników wydarzenia czekały również stanowiska Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojska Polskiego.