19 Czerwiec 2019

W środę, 19 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie uroczyście pożegnali rok szkolny oraz odchodzącego na emeryturę, długoletniego dyrektora placówki - Andrzeja Kowalczyka.

Powiat Kępiński reprezentowali: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego - Jolanta Jędrecka.

Wszyscy wspólnie z naczelnikiem Wydziału Oświaty i Sportu - Andrzejem Jóźwikiem wręczyli odchodzącemu na emeryturę Andrzejowi Kowalczykowi okolicznościowy grawerton.

Byłemu już dyrektorowi ZSP Nr 2 za długoletnią pracę oraz olbrzymi wkład w rozwój szkoły podziękował starosta Robert Kieruzal.

Swojego dyrektora pożegnali także uczniowie i pracownicy szkoły.

Uczniowie placówki odebrali także świadectwa, Ci wyróżnieni - nagrody i udali się na zasłużone wakacje.