16 Czerwiec 2020
Życzenia dla ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi zdobytą przez Was wiedzę i umiejętności opanowane przez ostatnie lata.

Życzę Wam, aby Wasz rozwój intelektualny został dobrze wykorzystany podczas tegorocznego egzaminu. Niech uzyskane przez Was wyniki będą jak najlepsze i otworzą przed Wami nowe horyzonty, pozwolą realizować pasje i staną się fundamentem przyszłych sukcesów.

Niech w nadchodzących dniach nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości!

Wicestarosta Kępiński                                                     Starosta Kępiński

/-/ Alicja Śniegocka                                                       /-/ Robert Kieruzal