24 Październik 2016

Jubileusz 105 urodzin obchodziła w sobotę, 22 października mieszkanka Goli w gminie Bralin, pani Gertruda Famula. Udział w tym doniosłym wydarzeniu wziął Przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego - Stanisław Baliński.

Wśród gości pojawili się także wójt gminy Bralin - Roman Wojtysiak, kierownik USC w Bralinie - Marzena Urbańska, ks. Ryszard Zieliński i sołtys miejscowości Gola - Justyna Kabot. Nie zabrakło oczywiście najbliższych, rodziny i przyjaciół.

W intencji Jubilatki odprawiona została msza święta. Po niej wszyscy zaproszeni goście i najbliżsi udali się na przyjęcie, które przygotowała, tak jak każdego roku, rodzina.

Pani Gertruda Famula urodziła się 19 października 1911 roku w Goli.

Jubilatce życzymy zdrowia i pogody ducha, by w radości mogła przeżyć kolejne rocznice swoich urodzin.

Nie znaleziono galerii.