18 Styczeń 2017

W uroczystości wzięły udział władze samorządowe Powiatu Kępińskiego, Miasta i Gminy Kępno, radni, kombatanci, przedstawiciele organizacji, służb oraz instytucji, uczniowie, nauczyciele i dyrekcje kępińskich szkół, a także poczty sztandarowe.

Rano o godzinie 11.00 w Kościele pw. Św. Marcina odprawiona została msza święta w intencji ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych i celebrowana przez ks. proboszcza Jerzego Palpuchowskiego.

Następnie zgromadzone delegacje złożyły wiązanki kwiatów na Rynku w Kępnie przed pomnikiem „Bohaterów walk o wolność i demokrację” oraz pod tablicą pamiątkową.

Powiat Kępiński reprezentowali m.in., Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany, Członek Zarządu Powiatu: Zenon Kasprzak, Przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego Stanisław Baliński.

Nie znaleziono galerii.