27 Lipiec 2016

Konsultacje z przedstawicielami samorządów gminnych wchodzących w skład Powiatu Kępińskiego, dotyczące Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla naszego powiatu odbyły się w środę, 27 lipca w Starostwie Powiatowym w Kępnie

Powiat reprezentowali podczas spotkania starosta Witold Jankowski, wicestarosta Grażyna Jany i naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu - Justyna Rosielewska.

Celem planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu kępińskiego jest zaplanowanie oferty publicznego transportu zbiorowego tak, aby spełniała ona oczekiwania mieszkańców przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego standardu jakości oraz wydajności systemu transportowego.

Plan ten, jako akt prawa miejscowego, poddany został trzytygodniowym konsultacjom społecznym. Potrwają one do 8 sierpnia br.

Plan transportowy, jak i formularz zgłaszania uwag/zmian są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.powiatkepno.pl, na www.bip.powiatkepno.pl a także w wersji papierowej w Starostwie Powiatowym przy ulicy Kościuszki 5 w pokoju nr 103 w godz. od  8.00  do 14.00 w dni pracujące.

Nie znaleziono galerii.