Strona główna Aktualności
03 Czerwiec 2019

W niedzielę 2 czerwca, 85-lecie świętowała Ochotnicza Straż Pożarna Myjomice-Ostrówiec. Jubileusz rozpoczęła uroczysta Msza Święta, następnie strażacy i zaproszeni goście w asyście orkiestry dętej przemaszerowali pod miejscową remizę. Powiat Kępiński reprezentowali: wicestarosta Alicja Śniegocka, członek zarządu – Krystyna Możdżanowska oraz Jolanta Jędrecka – Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego.

Uroczysty meldunek Markowi Frasowi, członkowi Zarządu Wojewódzkiego ZOSPRP w Poznaniu złożył Roman Klein, Komendant Gminny ZOSPRP. 85-lecie jednostki było okazją do przypomnienia historii i działalności miejscowych strażaków oraz wręczenia odznaczeń i odznak dla zasłużonych druhów i członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.