Strona główna Aktualności
17 Październik 2016

W sobotę 15 października w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie odbyły się eliminacje do finału IV Powiatowego Konkursu Piosenki.

W eliminacjach wzięło udział 95 uczniów ze szkół powiatu kępińskiego, którzy zostali podzieleni na 4 grupy wiekowe:

• klasy I-III szkół podstawowych
  • klasy IV-VI szkół podstawowych
  • gimnazjum
  • szkoły ponadgimnazjalne

Jury w składzie: Dariusz Pietrzykowski, Jewgienij Andruszczak oraz Karolina Wiśniewska-Szydlik wyłoniło najciekawsze prezentacje, zwracając uwagę na dobór repertuaru, warunki głosowe, interpretacje oraz ogólny wyraz artystyczny.

Finał Konkursu odbędzie się w niedzielę, 23 października o godz. 14:00.

Dzień wcześniej o godz. 16:00 odbędą się warsztaty wokalne, które poprowadzi wokalistka Halina Benedyk. Zasiądzie ona również w jury finału IV Powiatowego Konkursu Piosenki.

Pod galerią prezentujemy listę finalistów.

Nie znaleziono galerii.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Finaliści IV Powiatowego Konkursu Piosenki 16-10-17 12:12 296.39KB pobierz plik: Finaliści IV Powiatowego Konkursu Piosenki