Strona główna Aktualności
01 Wrzesień 2014
Dnia 30 sierpnia 2014 r. na ternie Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się FESTYN POWIATOWY – POŻEGNANIE LATA 2014.

Program festynu przewidywał liczne atrakcje i zabawy dla dzieci. Korzystać można było również z imprez towarzyszących. Odbył się pokaz ZUMBY przygotowany przez Akademię Ruchu PASJA, w który włączona została zgromadzona publiczność. Energiczna muzyka i żywe układy taneczne rozbawiły uczestników pokazu. Mieszkańcy bawiący się w czasie festynu mogli posłuchać kilku znanych utworów podczas krótkiego koncertu laureatów Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Ciekawość wzbudził również pokaz kyokushinkai Sieradzkiej Grupy Karate.

Ponadto, na uwagę zasługiwał pokaz zastosowania defibrylatorów AED. Zasady działania tego urządzenia przedstawił ratownik medyczny – Miron Leśniarek oraz Radny Powiatu Kępińskiego – Michał Solecki. Następnie przeprowadzono prawdziwą akcję ratunkową, podczas której osobę z zatrzymanym krążeniem reanimowano z użyciem defibrylatora. Jego łatwość w obsłudze pozwoliła na sprawne przeprowadzenie akcji.

Dobrą zabawę zapewnił także występ KABARETU MŁODYCH PANÓW. Zabawne skecze wprawiły wszystkich w dobry humor.

Niewątpliwą gwiazdą wieczoru był występ zespołu KOMBII, który zaprezentował mnóstwo przebojów takich jak „Awinion” czy „Jak pierwszy raz”. Koncert skończył się licznymi bisami i gromkimi brawami zgromadzonej widowni. Natomiast ostatnią atrakcją kończącą festyn był niesamowity pokaz sztucznych ogni.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.