Strona główna Aktualności
04 Kwiecień 2016
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

Reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Kępna zwyciężyli w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców, które w ramach XVII Licealiady 2015/2016 rozegrano w piątek, 1 kwietnia na kompleksie sportowym Orlik.

Zwycięzcy w pokonanym polu pozostawili drużynę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie oraz Liceum Ogólnokszatłcącego Nr I w Kępnie.

Dwa pierwsze zespoły tegorocznych mistrzostw, czyli ZSP nr 2 i ZSP nr 1 wywalczyły awans do Finału Rejonowego, który już 12 kwietnia zostanie zorganizowany na boiskach w Baranowi i Kępnie.

Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw Powiatu został Mateusz Gola z ZSP nr 2. Jego szkolny kolega, Jakub Kowalik został Najlepszym Strzelcem. Wyróżnienie dla Najlepszego Bramkarza trafiło do Mateusza Śniegockiego z LO Nr I.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kępnie wręczył uczestnikom mistrzostw naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu, Marcin Wiśniewski.