Strona główna Aktualności
16 Październik 2013

15 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrodzeni zostali dyrektorzy: Danuta Stefańska - LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Elwira Leśniewicz - PPP, Zygmunt Nowacki - ZSP Nr 1 oraz nauczyciele: Małgorzata Dymała -   LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Monika Józefowska - ZSP Nr 2, Ewa Kowalczyk-Pruchnicka - ZSP Nr 1, Barbara Mędel -  ZSP Nr 2 w Kępnie, Bożena Pajkert - ZSS w Słupi, Marzena Piasta - LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Alicja Zimoch - ZSS w Słupi, Adam Kłodnicki - ZSP Nr 1, Grzegorz Mikołowski -  ZSP Nr 1.

Nagrody wręczyli: Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz oraz Przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Przybylski, którzy gratulując sukcesów podziękowali za trud i zaangażowanie w podnoszeniu jakości powiatowej oświaty a także złożyli życzenia wszelkiej pomyślności dla  nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim.

Na wniosek Starosty Kępińskiego  Nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty wyróżniony został Andrzej Kowalczyk – dyrektor ZSP Nr 2 natomiast Medalem Komisji Edukacji Narodowej odznaczony został Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik.

W uroczystości wzięli udział członkowie Zarządu Powiatu, przedstawiciele związków zawodowych pracowników oświaty oraz dyrektorzy placówek oświatowych.

Nagrody StarostyNagrody Starosty

Nagrody Starosty