Strona główna Aktualności
11 Maj 2016

Listy gratulacyjne i kwiaty otrzymali w środę, 11 maja, z okazji obchodów Dnia Bibliotekarza i Bibliotek pracownicy bibliotek publicznych, pedagogicznych i szkolnych z terenu powiatu kępińskiego.

Spotkanie pod patronatem Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego zorganizowane zostało przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kępnie.

Dyrektor placówk, Wiesław Walas poinformował też o szczególnym jubileuszu Marii Cierlak z biblioteki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie, która w tym roku obchodzi jubileusz 45-lecia pracy.

Życzenia wraz z listem gratulacyjnym i symboliczną różą przekazał na ręce pracowników książnic w imieniu Starosty Kępińskiego naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu - Marcin Wiśniewski.

Do życzeń dołączyła się Janina Patysiak - Przewodnicząca Oddziału Kaliskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Nie znaleziono galerii.