Strona główna Aktualności
02 Czerwiec 2014
Dnia 31 maja 2014 r. odbył się coroczny Piknik Rodzinny pod hasłem „Dodać skrzydeł, czyli nasze kępińskie Kilimandżaro” zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych i Starostwo Powiatowe w Kępnie.
Warto nadmienić, że nieodzewnię inicjatywę wspiera mjr w stanie spoczynku pilot Janusz Smiatacz.

Uroczystego otwarcia pikniku dokonał Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz. Podczas spotkania odbyła się prezentacja idei imprezy pod nazwą „Dodać skrzydeł". Powitano również pilotów sił lotniczych Polski i Stanów Zjednoczonych.

W czasie tego niecodziennego pikniku aż 25 dzieci z niepełnosprawnościami mogło pokonać swoje lęki i bariery oraz wznieść się ponad ziemię. Loty odbywały się nad Kępnem i okolicami. Dodatkowymi atrakcjami było rodzinne grillowanie i wspólna zabawa na świeżym powietrzu.

Całą imprezę zakończyło wspólne, pamiątkowe zdjęcie uczestników pikniku z przedstawicielami sił lotniczych. Dla wszystkich było to niesamowite przeżycie i możliwość spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze.

Kolejny Piknik Rodzinny już za rok.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.