Strona główna Aktualności
26 Luty 2014
Dnia 22 lutego 2014 r. odbył się pierwszy integracyjny Bal Karnawałowy w ZSS w Słupi pod Kępnem dla dzieci i młodzież niepełnosprawnej wraz z rodzicami i rodzeństwem z terenu powiatu kępińskiego pod hasłem „MONSTER PARTY”.

Dzięki Zabawie Karnawałowej dla dorosłych zorganizowanej W STYCZNIU 2014 przez komitet rodzicielski pozyskano środki na różne atrakcje i niespodzianki podczas imprezy. Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz ufundował dla wszystkich dzieci i rodziców poczęstunek.

Podczas balu uczniowie brali udział w zabawach z animatorami, pokazie upiornej mody, konkursie na skonstruowanie papierowego stwora, nauce ”strasznego tańca”. Dużą atrakcją cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los był wygrany.

W trakcie zabawy „Stowarzyszenie Po prostu pomagam” działające przy Radiu Sud wręczyło uczniowi Sebastianowi Witakowi specjalistyczny sprzęt ułatwiający komunikację i pracę podczas zajęć lekcyjnych, na który środki zebrano podczas świątecznej zbiórki przeprowadzonej na terenie powiatu kępińskiego przez Radio SUD

Dyrekcja i grono pedagogiczne dziękują za liczne przybycie, wspólną udaną zabawę i ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZA ROK!!!!

„MONSTER PARTY”„MONSTER PARTY”„MONSTER PARTY”