Strona główna Aktualności
20 Grudzień 2017

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Mariusz Błaszczak uroczyście otworzył w środę, 20 grudnia posterunek policji w Bralinie. Oficjalnie przekazał też klucze do nowych posterunków w Opatowie i Mikstacie. W uroczystościach uczestniczył Starosta Kępiński - Witold Jankowski oraz przedstawiciele władz Powiatu Kępińskiego.

W uroczystościach udział  wzięła wiceminister Andżelika Możdżanowska, a także poseł Tomasz Ławniczak, Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann, Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk, z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski

Nowe posterunki powstały przede wszystkim dzięki wysiłkowi i wsparciu finansowemu gmin Bralin, Łęka Opatowska i Mikstat.

Nie znaleziono galerii.