Strona główna Aktualności
28 Marzec 2019

Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie zorganizował w dniu 21 marca 2019 roku Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych.

Cykliczna impreza sportowa w ramach „XX Licealiady 2018/2019” odbyła się na terenie parku miejskiego w Kępnie. W kategorii dziewcząt  i chłopców wystartowały dwie reprezentacje ze szkół ponadgimnazjalnych w Kępnie. Tak jak w ubiegłym roku zdecydowanie wygrała reprezentacja ze „Starego Ogólniaka”. Drugie miejsce zajęła reprezentacja z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie.

W kategorii chłopców  tytuł mistrza powiatu przypadł reprezentacji z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 1 w Kępnie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja z Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie.

Powiat kępiński w Żerkowie będzie reprezentować w kategorii dziewcząt LO Nr I i w kategorii chłopców ZSP Nr 1 w Kępnie.

W dniu 27 marca 2019 roku dla szkół podstawowych Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie, Urząd Gminy w Bralinie oraz Szkoła Podstawowa w Bralinie zorganizowały Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych.

W imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala  Wójt Gminy Bralin Piotr Hołoś, Kierownik Referatu  Oświaty, Kultury, Sportu, Promocji Urzędu Gminy w Bralinie Sławomir Bąk i Dyrektor Szkoły Podstawowejw Bralinie Beata Czaczkowska wręczyli wszystkim biegaczom pamiątkowe medale i dyplomy.