Strona główna Aktualności
04 Listopad 2013

W dniu 30 października na kępińskim "Orliku" zostały zorganizowane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożne Szkół Ponadgimnazjalnych. Do turnieju zgłosiły się trzy szkoły z naszego powiatu. W pierwszym meczu reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie pokonała reprezentację LO Nr I w Kępnie 2:1. W kolejnym meczu chłopcy z ZSP Nr 2 w Kępnie pokonali zespół z LO Nr I w Kępnie  6:1. Ostatni mecz pomiędzy ZSP Nr 1 i ZSP  Nr 2 w Kępnie  decydował o tytule mistrzowskim w ramach" XV Licealiady 2013/2014".  Remis 2:2 po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu spowodował że reprezentacja Zespołu Szkół Pomnadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie wygrywając turniej będzie reprezentować  powiat kępiński podczas finału rejonu kaliskiego. Najlepszym zawodnikiem został Maciej Mazurkiewicz z ZSP Nr 1 w Kępnie. Najlepszym strzelcem został Tomasz Lenort z ZSP Nr 2 w Kępnie. Łukasz Gogół z LO Nr I w Kępnie to najlepszy bramkarz turnieju. W imieniu Starosty Kępińskiego wręczono statuetkę, piłki oraz dyplomy dla uczestniczących drużyn.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożne Szkół PonadgimnazjalnychMistrzostwa Powiatu w Piłce Nożne Szkół PonadgimnazjalnychMistrzostwa Powiatu w Piłce Nożne Szkół Ponadgimnazjalnych