Strona główna Aktualności
20 Listopad 2015
Dnia 19 listopada 2015 roku w hali sportowej Kępińskiego Ośrodka  Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Szkół Gimnazjalnych. Do turnieju przystąpiło osiem drużyn z naszego powiatu, które podzielono na dwie grupy i rozegrano mecze systemem "każdy z każdym".

Wyłoniono po dwie najlepsze druzyny z kazdej grupy. W meczu o trzecie miejsce reprezentacja Gimnazjum z Mroczenia zdecydowanie wygrała z reprezentacją Gimnazjum z Rychtala 5:1.  W meczu o pierwsze miejsce Gimnazjum Nr 2 w Kępnie wygrywając 2:0 z Gimnazjum w Krążkowach zagwarantowało sobie tytuł mistrza powiatu w "XVII Gimnazjadzie 2015/2016".

Najlepszym zawodnikiem został Jakub Turowski z Gimnazjum w Krążkowach.

Krystian Skiba z Gimnazjum z Mroczenia okazał się najlepszym strzelcem.

Najlepszym bramkarzem wybrano Miłosza Mądżejewskiego z Gimnazjum Nr 2 w Kępnie. Pamiątkowe puchary i dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego wręczył Dyrektor KOSiR-u Marek Kłoczaniuk i Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.