Strona główna Aktualności
18 Maj 2015
W dniu 15 maja 2015 roku w Piaskach zostały przeprowadzone Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych. W kategorii dziewcząt do turnieju przystąpiło 11 par. Natomiast w kategorii chłopców zgłosiło się 10 par. Mecze rozegrano systemem "brazylijskim".

W kategorii dziewcząt rozegrano 20 spotkań, gdzie wyłoniono pierwszą czwórkę.

I miejsce zajęły: Katarzyna Łuczak i Katarzyna Sarniak – Gimnazjum w Rychtalu. II miejsce otrzymały: Nikola Stępień i Ewa Kanclerz – Gimnazjum w Rychtalu. III miejsce przypadło: Joannie Sak i Ewie Gogół – Gimnazjum w Bralinie. IV miejsce zajęły: Patrycja Glińska i Natalia Lemańska – Gimnazjum w Laskach.

W kategorii chłopców kolejność po meczach finałowych przedstawiała się następująco:

I miesce zajęli: Krystian Uruski i Kacper Sarniak – Gimnazjum w Rychtalu. II miejsce otrzymali: Miłosz Konieczny i Mikołaj Macioszczyk – Gimnazjum w Opatowie. III miejsce: otrzymali: Jakub Strąk i Kacper Gattner – Gimnazjum w Mroczeniu. IV miejsce zajęli: Dominik Ostrysz i Grzegorz Krysiak.

Pamiątkowe dyplomy i medale w imieniu Starosty Kępińskiego wręczył Wójt Gminy Łęka Opatowska Adam Kopis i Dyrektor Gimnazjum w Opatowie Anna Synowiec.