Strona główna Aktualności
27 Listopad 2015
Wieczór poezji i muzyki Eugeniusza Toruńskiego obył się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie 13 listopada 2015 roku. Poeta promował swój nowy tomik pt.: „Zaduma”. Przybyli goście mieli okazję wysłuchać wierszy w interpretacji autora oraz uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie, przygotowanych przez Grażynę Gatner. Recytację przeplatały utwory muzyczne w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. A. Tansmana w Kępnie pod kierunkiem Edyty Szymańskiej. Utwory wokalne wykonały: Zuzanna Bonczol i Stanisława Banach. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego Stanisław Baliński oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Wieruszowie Waldemar Kasprzak.