Strona główna Aktualności
07 Wrzesień 2015
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu, w dniach od 14 do 19 września 2015 r., organizuje szóstą edycję akcji pt. „Niebieski Parasol”, polegającą na udzielaniu bezpłatnych porad prawnych. W trakcie całego tygodnia mieszkańcy Wielkopolski, będą mogli skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej zarówno w siedzibie Izby w Poznaniu, jak i w wielu innych miastach powiatowych naszego regionu. Inicjatywa, realizowana w tym samym czasie w skali całego kraju, uzyskała Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Po raz kolejny "Niebieski Parasol" będzie dostępny dla wszytkich mieszkańców powiatu kępińskiego w Starostwie Powiatowym w Kępnie, mieszczącym się przy ul. Kościuszki 5.

Pomoc prawną świadczyć będzie Mec. Augustyn Moga w dniu 15 września 2015 r., w godzinach 8.00-15.30, w sali konferencyjnej (pok. 206, II p.)

Przez sześć dni członkowie wielkopolskiego samorządu radców prawnych oraz aplikanci służyć będą bezpłatną pomocą i doradztwem w rozwiązaniu spraw z różnych dziedzin prawa: pracy, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, bankowego, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych. Powodzenie akcji w poprzednich edycjach przekonuje, iż ta forma aktywności samorządu radców prawnych  spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i jest odpowiedzią na ważne potrzeby społeczne.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf ulotka DL niebieski parasol 2015.pdf 15-09-03 12:41 2.44MB pobierz plik: ulotka DL niebieski parasol 2015.pdf