Strona główna Aktualności
08 Październik 2013

W czwartek 3 października 2013 r. odbyło się uroczyste otwarcie skweru i fontanny przy poczcie w Kępnie. Skwer ten należy do gminy a jego przebudowa zakończyła się w lipcu br. Radni miejscy podczas obrad nadali nazwę temu miejscu „Skwer pocztowy”. Na uroczyste oddanie do użytku skweru przybyli przedstawiciele samorządu miejskiego, powiatowego oraz przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń.

Podczas uroczystości Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz przekazał na ręce burmistrz Anieli Kempy nietypowy prezent w postaci projektu z uzgodnieniami konserwatora zabytków na przebudowę małego parku za budynkiem Starostwa i całym wjazdem do dworku starościańskiego, gdzie dziś znajduje się Biblioteka Gminna.