Strona główna Aktualności
30 Maj 2016

Trwają prace remontowe zespołu budynków Starostwa Powiatowego przy ul. Sienkiewicza 26 w Kępnie, w którym mieści się Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Biblioteka Powiatowa.

Przebudowa wraz z rozbudową zespołu budynków polega m.in. na rozbiórce dotychczasowego dachu wraz z kominami, stropu, posadzki oraz stolarki okiennej i drzwiowej na poddaszu. Wykonany zostanie nowy dach, kominy, strop, stolarka okienna i drzwiowa. Powstanie szyb windy oraz aktywny system bezpieczeństwa instalacji gazowej oraz instalacja piorunochronowa.

Zgodnie z treścią umowy prace potrwać mają do 20 grudnia br. Całość inwestycji, zgodnie z ofertą wyłonionego w postępowaniu przetargowym wykonawcy, kosztować będzie 1 109 207,22 złotych.

Nie znaleziono galerii.