Strona główna Aktualności
W trakcie wydarzenia
sala po remoncie
 Sala gimnastyczna ZSP Nr 1 po remoncie

We wtorek, 5 marca przeprowadzone zostały prace odbiorowe wyremontowanej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie. Zakres inwestycji obejmował odnowienie parkietu, prace malarskie, wymianę oświetlenia oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Jest to pierwsze z zakończonych zadań składające się na projekt „Remont i modernizacja placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Kępiński” dofinansowany ze środków Rządowego Programu Polski Ład.

Warto nadmienić, ze w ramach tego programu Powiat Kępiński pozyskał łącznie kwotę 4 250 000 złotych.

Środki wykorzystane będą na rozwój bazy dydaktycznej wszystkich szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kępiński.

W odbiorze prac uczestniczyli także starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka.