Strona główna Aktualności
22 Grudzień 2015
W dniu 22 grudnia 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyło się spotkanie opłatkowe z mediami działającymi na terenie powiatu kępińskiego.

Starostwo Powiatowe swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele Tygodnika Kępińskiego – Pan Mirosław Łapa, Ilustrowanego Tygodnika Powiatowego – Pani Maria Łabuda, Twojego Pulsu Tygodnia – Pan Jerzy Bińczak, Ziemi Kępińskiej – Pan Tomasz Michalak, Radia SUD i Kuriera Lokalnego – Pan Michał Zaczyk.

Starosta Kępiński Witold Jankowski, Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany, Przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego Stanisław Baliński oraz Sekretarz Powiatu Magdalena Osada oraz zaproszeni goście złożyli sobie wzajemnie najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne dzieląc się opłatkiem. Przedstawicielom mediów wręczono drobne upominki.

Podczas spotkania wspólnie dyskutowano m.in. o tym jak ważna jest rola mediów w życiu społecznym.

Wspólnie spędzony czas przypomniał wszystkim o istocie zbliżających się Świąt i tchnął nadzieją i optymizmem w nadchodzący Nowy Rok.