Strona główna Aktualności
11 Maj 2015
W dniu 29 kwietnia 2015r. grupa uczniów ZSS w Słupi pod Kępnem wzięła udział w meczu ligowym o brązowy medal między PGE Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem. Wyjazd na to wspaniałe widowisko odbył się w ramach projektu stowarzyszenia Apertus, pt. „Mierzę wysoko – jestem siatkarzem!” finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Kępnie.

Uczniowie po raz pierwszy uczestniczyli w meczu piłki siatkowej, z dużym zaangażowaniem kibicowali drużynie z Bełchatowa, wspólnie z fanclubem Skry rozkładali ogromny baner, chętnie uczestniczyli w zabawach dla kibiców.

Po zakończonym spotkaniu, przedstawicielki wyjazdowej grupy otrzymały pamiątkowe autografy od zawodników PGE Skry Bełchatów i Mistrzów Świata: Mariusza Wlazłego, Karola Kłosa i Andrzeja Wrony, które można zobaczyć w galerii naszej szkoły.

Uczniowie byli pełni wrażeń i pozytywnych emocji, a zobaczenie jak grają profesjonaliści sprawiło, że z większą motywacją biorą udział w cotygodniowych zajęciach z trenerem siatkówki.

Po raz kolejny młodzież uczęszczająca do ZSS miała okazję spełnić swoje marzenia!

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wśród gwiazd siatkówki!