Strona główna Aktualności
30 Październik 2017

31 osób wystąpiło w tegorocznym wielkim finale V Powiatowego Konkursu Piosenki, który odbył się w niedzielę, 29 października. Dzień wcześniej wszyscy skorzystali z warsztatów muzycznych, które poprowadził Grzegorz Wilk.

Areną muzycznych zmagań było Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie. W tegorocznych eliminacjach konkursu wystartowało blisko 90 osób.

Wyłonionych finalistów oceniało jury w składzie: Izabela Frankowska-Grabarczyk (była solistka operowa), Longina Maryniak (absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej), Jarosław Paprocki (menadżer zespołu De Mono i gitarzysta zespołu Magma) oraz gwiazda programu „Jaka to melodia” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - Grzegorz Wilk.

Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kępnie wręczali zwycięzcom Przewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego - Stanisław Baliński i Wicestarosta Kępiński - Grażyna Jany.

W kategorii klas IV-VI Szkół Podstawowych zwyciężyła Marta Idzikowska. Kolejne miejsca zajęły: Lena Czekała i Amelia Jurczenia oraz Julia Leśniarek. W kategorii klas I-III zwyciężyła Maja Skąpska, drugie miejsce zdobyła Milena Dyla, a trzecie Agata Jerczyńska. Wśród szkół gimnazjalnych zwyciężył Filip Solecki, drugiego miejsca nie przyznano, a trzecie zajęła Julia Jokiel. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne tryumfował Paweł Maryniak. Kolejne miejsca zajęły Zuzanna Bonczol i Cecylia Szymala.

Nie znaleziono galerii.