Strona główna Aktualności
02 Listopad 2015
Kolejną imprezą sportową wynikającą z kalendarza imprez sportowych SZS „Wielkopolska” w Poznaniu w ramach „XVII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i „ XVII Gimnazjady 2015/2016” były Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach przełajowych. Już po raz drugi w miesiącu październiku zawody odbyły się  w Mielęcinie, malowniczo położonej miejscowości w gminie Bralin. 1  października 2015 roku odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych. Natomiast 22 października 2015 roku wyznaczono trasę  1200 metrów dla zawodniczek i  zawodników ze szkół podstawowych, 1500 metrów dla zawodniczek z gimnazjum i 2000 metrów dla chłopców z gimnazjum. W kategorii szkół podstawowych podzielono dziewczęta jak i chłopców na rocznik 2003 i na rocznik 2014 i młodsi.  W kategorii szkół gimnazjalnych również dokonano podziału na rocznik 2000 i rocznik 2001-2002. Czterem najlepszym zawodniczkom  i zawodnikom w każdej kategorii wiekowej wręczono pamiątkowe dyplomy i medale okolicznościowe. Ceremonii wręczenia medali i dyplomów dokonali Przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Balliński, Wójt Gminy Bralin Roman Wojtysiak, Dyrektor Gimnazjum w Bralinie Karolina Forysiak.
Poniżej przedstawiamy tabele wyników:

SZKOŁY PODSTAWOWE

Dziewczęta                                                         Chłopcy

Rocznik 2003

1.Froń Amelia SP Olszowa                             1.Moś Patryk SP Trębaczów

2.Przewdzięk Weronika SP Bralin                  2.Wardęga Adrian SP

3.Feja Wiktoria SP  Nr 1 Kępno                      3.Rachel Dawid SP

4.Mirowska Paulina SP Nowa Wieś Ks.       4.Kubiak Łukasz SP Łęka Opatowska

Rocznik 2004 i młodsze i młodsi

1.Sołyga Kinga SP Myjomice                         1.Świątek Fabian SP Nr 3 Kępno

2.Troianovska Kasandra SP Bralin               2.Namyślak Filip SP Rychtal

3.Poprawa Oliwia SP Siemianice                  3.Kruszelnicki Mikołaj SP Bralin