Strona główna Aktualności
10 Lipiec 2015
W dniu 9 lipca 2015 r Zarząd Powiatu Kępińskiego odwiedził mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzetni.

Należy przypomnieć, że Dom świadczy usługi m.in. w zakresie potrzeb bytowych; usługi opiekuńcze; usługi wspomagające. Pracownicy Domu służą pomocą mieszkańcom we wszystkich podstawowych czynnościach życiowych, pielęgnacji, niezbędnej pomocy. Mieszkańcom umożliwia się udział w terapii zajęciowej, podnoszeniu sprawności i aktywizacji. Niemniej jednak, potrzeby i problemy mieszkańców są niezliczone. Biorąc pod uwagę powyższe Zarząd Powiatu Kępińskiego, w którego skład wchodzi Starosta Kępiński Witold Jankowski, Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany oraz Krystyna Możdżanowska, Zenon Kasprzak i Michał Błażejewski, postanowił odwiedzić mieszkańców Domu Pomocy Społecznej i umilić im spędzany tam czas oraz porozmawiać o ich potrzebach i problemach. Przybywając z wizytą przedstawiciele Zarządu przywieźli podopiecznym owoce i drożdżówki. Poza tym, jednogłośnie, wszyscy członkowie Zarządu wyszli z inicjatywą wspierania mieszkańców Domu poprzez przeznaczanie części otrzymywanej przez siebie diety na zakupy dla mieszkańców owoców, słodyczy czy wsparcia ich w innej formie – tak aby umilić im pobyt w Domu. Wizyta Zarządu Powiatu Kępińskiego w Domu Pomocy Społecznej w Rzetni była okazją do dyskusji i bliższego poznania jego podopiecznych.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.