04 Sierpień 2022
Tablica
Zastępca Głownego Księgowego Anna Peter, członek zarządu Marek Potarzycki, wicestarosta Alicja Śniegocka, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, dyrektor Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Izabela Mroczek, Poseł na Sejm Andrzej Grzyb.
Poseł na Sejm Andrzej Grzyb, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, wicestarosta Alicja Śniegocka, członek zarządu Marek Potarzycki, Zastępca Głownego Księgowego Anna Peter,
Poseł na Sejm Andrzej Grzyb, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, wicestarosta Alicja Śniegocka, członek zarządu Marek Potarzycki, Zastępca Głownego Księgowego Anna Peter.
Dofinansowanie dla siłowni plenerowej

W środę, 3 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Kępnie podpisana została umowa na dofinansowanie budowy siłowni plenerowej wraz ze strefą workout przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie przy ulicy Przemysłowej w ramach środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Stosowną umowę w tej sprawie ze strony Powiatu Kępińskiego parafowali wicestarosta Alicja Śniegocka oraz członek zarządu Marek Potarzycki. Ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego swój podpis pod umową złożył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

Marszałkowi towarzyszyli poseł na Sejm Andrzej Grzyb oraz dyrektor Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Izabela Mroczek.