13 Wrzesień 2021
 Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Sekretarz Gminy Łęka Opatowska Małgorzta Gąszczak, Sołtys wsi Piaski Anna Stempin
 Dożynki Powiatowo - Gminne 2021
W niedzielę 12 sierpnia odbyły się Dożynki Powiatowo - Gminne w Piaskach w gminie Łęka Opatowska.
Dożynki rozpoczął korowód przygotowany przez poszczególne sołectwa gminy Łęka Opatowska. W korowodzie udział wzięli również przedstawiciele poszczególnych samorządów gminnych oraz Powiatu Kępińskiego. Po Mszy Św. i części obrzędowej, w trakcie której starostowie dożynkowi przekazali symboliczny bochen chleba Staroście Kępińskiemu Robertowi Kieruzalowi oraz reprezentującej gminę Łęka Opatowska Małgorzacie Gąszczak, na scenie gościliśmy: Zespół Zimne Frytki, Brygidę i Roberta Łukowski oraz After Party. Zwieńczeniem wieczoru była zabawa taneczna.