16 Listopad 2022
Uczestnicy Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym

Dnia 15 listopada w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Do udziału w mistrzostwach zgłosiły się wszystkie szkoły ponadpodstawowe  z naszego powiatu.

W wyniku rywalizacji sportowej wyniki w kategorii dziewcząt jak i chłopców przedstawiają się następująco:

1. ZSP Nr 1 w Kępnie
2. LO Nr I w Kępnie
3. ZSP Nr 2 w Kępnie

Podsumowania i wręczenia pamiątkowych medali i dyplomów w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala dokonała Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.

28 listopada 2022 roku w Grabowie odbędzie się Finał Rejonu Kaliskiego, gdzie dwie pierwsze reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentować nasz powiat.

Życzymy im udanego startu.