30 Sierpień 2004
Prawdziwe oblężenie przeżywał w niedzielę, 29 sierpnia amfiteatr przy Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
|n|
Tłumy mieszkańców powiatu kępińskiego bawiły się na festynie „Pożegnanie Lata” zorganizowanym przez kępińskie Starostwo Powiatowe. Wśród gwiazd imprezy znalazł się Kabaret Moralnego Niepokoju oraz grupa „Jumbo Africa”. Szczególny aplauz publiczności wzbudził pokaz sztucznych ogni. Tradycyjnie już nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.
|n|W trakcie festynu podsumowano również jubileuszowe V Targi Przemysłu Meblowego i Przedsiębiorczości oraz wręczono nagrody dla najlepszych wystawców. Gośćmi imprezy byli samorządowcy z węgierskiego regionu Kiskore.
|n|
|n|Wyróżnieni przedsiębiorcy podczas V Jubileuszowych Targów Przemysłu Meblowego i Przedsiębiorczości.
|n|GRAND PRIX - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ELMAR”
|n|Kategoria: meble i kooperacja - Fabryka Mebli „Drew - Mark”
|n|Kategoria: budownictwo i kooperacja - „Uni System Moska”
|n|Kategoria: wielobranżowa - Fabryka Mebli „Piaski”, Zakłady Mięsne - Piotr Rachel