13 Grudzień 2021
Skarbnik Jarosław Ciesielski, burmistrz Piotr Psikus, starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz skarbnik Marcin Trojak
Skarbnik Gminy Kępno Jarosław Ciesielski, burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz skarbnik Marcin Trojak
Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus oraz starosta Robert Kieruzal
Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus oraz Starosta Kępiński Robert Kieruzal

Gmina Kępno wsparła remont ulicy Osińskiej

W środę 8 grudnia w podpisana została umowa pomiędzy Powiatem Kępińskim a Gminą Kępno.

Zgodnie z jej zapisami Gmina partycypować będzie w kosztach przebudowy ulicy Osińskiej i jej dalszego ciągu prowadzącego przez miejscowość Osiny.

Wysokość przekazanego wsparcia to 800 000 złotych.

Stosowną umowę parafowali po strony Powiatu Kępińskiego: starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz skarbnik Marcin Trojak, po stronie Gminy Kępno burmistrz Piotr Psikus oraz skarbnik Jarosław Ciesielski.